AGUSTUS 2018 ÇAKA 1940
WUKU
MINGGU

Sunday
Nichiyöbi
Sing Chi Rek
Urip = 5 + 8Taru
BetengKeliwon
AryangMenala
ButaUler
LuangPepet
Duka2
YamaOgan
Laku BintangLebu Katiup Angin
LaweanBuat Sebet
KaroTresna
Urip = 5 + 9Sato
KajengPaing
UrukungJaya
SukuGajah
-Menga
Sri9
GuruGigis
Laku BulanWisesa Segara
GajahSida Kasobagian
KaroAwidya
Urip = 5 + 4Patra
PasahWage
PanironLaba
SukuUler
LuangPepet
Raksasa1
IndraDangu
Laku AnginSatria Wibawa
UlukuManggih Suka
KetigaBhawa
Urip = 5 + 5Wong
BetengUmanis
WasSri
WongGajah
-Menga
Pandita8
SriTulus
Laku Pandita SaktiSumur Sinaba
Kala SungsangTininggalin Suka
KetigaWidnyana
Urip = 5 + 7Paksi
KajengPon
Maulu
Menala
WatuLintah
-Menga
Suka15
UmaErangan
Aras KembangBumi Kepetak
PatremLuwih Bagia
KetigaBhawa
Urip = 5 + 8Mina
PasahKeliwon
TunglehJaya
ButaUler
LuangPepet
Duka7
KalaNohan
Laku BintangLebu Katiup Angin
LaweanKinasihan Amerta
KetigaNama rupa
SENIN

Monday
Getsuyöbi
Sing Chi Ik
Urip = 4 + 5Sato
KajengUmanis
UrukungSri
SukuUler
LuangPepet
Raksasa3
LudraErangan
Laku AnginTunggak Semi
KelapaBuat Astawa
KaroWedana
Urip = 4 + 7Patra
PasahPon
PanironMenala
GajahLembu
LuangPepet
Pati10
YamaNohan
Aras TudingSumur Sinaba
KirimanLanggeng Kayowanan
KaroJaramerana
Urip = 4 + 8Wong
BetengKeliwon
WasJaya
WatuLintah
-Menga
Suka2
GuruJangur
Aras KembangSatria Wirang
PedatiBuat Sebet
KetigaUpadana
Urip = 4 + 9Paksi
KajengPaing
MauluLaba
ButaUler
LuangPepet
Duka9
IndraDadi
Laku BintangBumi Kepetak
DupaBuat Astawa
KetigaWidnyana
Urip = 4 + 4Mina
PasahWage
TunglehSri
ButaLintah
-Menga
Dewa1
SriUrungan
Laku ApiWisesa Segara
LembuLuwih Bagia
KetigaBhawa
Urip = 4 + 5Taru
BetengUmanis
AryangMenala
SukuUler
LuangPepet
Raksasa8
UmaOgan
Laku AnginTunggak Semi
KelapaBuat Kemeranaan
KetigaWidnyana
SELASA

Tuesday
Kayöbi
Sing Chi Ei
Urip = 3 + 9Patra
PasahPaing
PanironLaba
WatuLintah
-Menga
Suka4
BrahmaUrungan
Aras KembangSatria Wirang
YuyuTininggalin Suka
KaroSeparsa
Urip = 3 + 4Wong
BetengWage
WasSri
WatuLembu
LuangPepet
Raja11
LudraOgan
Laku BumiLebu Katiup Angin
Perahu SaratWerdi Sarwa Mula
KaroJati
Urip = 3 + 5Paksi
KajengUmanis
MauluMenala
ButaLintah
-Menga
Dewa3
YamaGigis
Laku ApiWisesa Segara
KudaManggih Suka
KetigaTresna
Urip = 3 + 7Mina
PasahPon
TunglehJaya
WongGajah
-Menga
Pandita10
GuruDangu
Laku Pandita SaktiSatria Wibawa
AsuBuat Suka
KetigaSaskara
Urip = 3 + 8Taru
BetengKeliwon
AryangLaba
GajahLembu
LuangPepet
Pati2
IndraTulus
Aras TudingSumur Sinaba
DepatSuka Pinanggih
KetigaUpadana
RABU

Wednesday
Suiyöbi
Sing Chi San
Urip = 7 + 7Wong
BetengPon
WasJaya
SukuGajah
-Menga
Sri5
KalaTulus
Laku BulanBumi Kepetak
LumbungTininggalin Suka
KaroSadayatana
Urip = 7 + 8Paksi
KajengKeliwon
MauluLaba
WongLembu
LuangPepet
Manuh12
BrahmaErangan
Laku SuryaLebu Katiup Angin
Tiwa-tiwaSuka Pinanggih
KaroBhawa
Urip = 7 + 9Mina
PasahPaing
TunglehSri
GajahLintah
-Menga
Manusa4
LudraNohan
Laku AirWisesa Segara
Gajah MinaBuat Suka
KetigaWedana
Urip = 7 + 4Taru
BetengWage
AryangMenala
GajahLembu
LuangPepet
Pati11
YamaJangur
Aras TudingSatria Wibawa
KartikaKinasihaning Jana
KetigaAwidya
Urip = 7 + 5Sato
KajengUmanis
UrukungJaya
WatuLintah
-Menga
Suka3
GuruDadi
Aras KembangSumur Sinaba
TangisBuat Suka
KetigaTresna
KAMIS

Thrusday
Mokuyöbi
Sing Chi She
Urip = 8 + 4Paksi
KajengWage
MauluMenala
WatuLintah
-Menga
Suka6
UmaDadi
Aras KembangTunggak Semi
KumbaBuat Astawa
KaroNama rupa
Urip = 8 + 5Mina
PasahUmanis
TunglehJaya
ButaUler
LuangPepet
Duka13
KalaUrungan
Laku BintangSatria Wibawa
SangkatikelManggih Suka
KaroWedana
Urip = 8 + 7Taru
BetengPon
AryangLaba
WongLembu
LuangPepet
Manuh5
BrahmaOgan
Laku SuryaSatria Wirang
BadeBuat Kingking
KetigaSeparsa
Urip = 8 + 8Sato
KajengKeliwon
UrukungSri
GajahLintah
-Menga
Manusa12
LudraGigis
Laku AirBumi Kepetak
NagaTininggalin Suka
KetigaJaramerana
Urip = 8 + 9Patra
PasahPaing
PanironMenala
WatuUler
LuangPepet
Raja4
YamaDangu
Laku BumiLebu Katiup Angin
Salah UkurDahat Kingking
KetigaWedana
JUMAT

Friday
Kin`yöbi
Sing Chi U
Urip = 6 + 8Mina
PasahKeliwon
TunglehSri
SukuGajah
-Menga
Sri7
SriDangu
Laku BulanWisesa Segara
UdangTininggalin Suka
KaroWidnyana
Urip = 6 + 9Taru
BetengPaing
AryangMenala
WongLembu
LuangPepet
Manuh14
UmaTulus
Laku SuryaTunggak Semi
Bubu BolongDahat Kingking
KaroSeparsa
Urip = 6 + 4Sato
KajengWage
UrukungJaya
WongGajah
-Menga
Pandita6
KalaErangan
Laku Pandita SaktiSumur Sinaba
MengelutLuwih Bagia
KetigaSadayatana
Urip = 6 + 5Patra
PasahUmanis
PanironLaba
GajahLembu
LuangPepet
Pati13
BrahmaNohan
Aras TudingSatria Wirang
Angsa AngremSida Kasobagian
KetigaJati
Urip = 6 + 7Wong
BetengPon
WasSri
ButaUler
LuangPepet
Duka5
LudraJangur
Laku BintangLebu Katiup Angin
Perahu PegatSuka Rahayu
KetigaSeparsa
SABTU

Saturday
Doyöbi
Sing Chi Lioek
Urip = 9 + 5Taru
BetengUmanis
AryangLaba
SukuGajah
-Menga
Sri8
IndraJangur
Laku BulanBumi Kepetak
BegoongManggih Suka
KaroSaskara
Urip = 9 + 7Sato
KajengPon
Urukung
Sri
GajahLintah
-Menga
Manusa15
SriDadi
Laku AirWisesa Segara
SungengeTininggalin Suka
KaroSadayatana
Urip = 9 + 8Patra
PasahKeliwon
PanironMenala
WatuUler
LuangPepet
Raja7
UmaUrungan
Laku BumiTunggak Semi
Rarung PagelanganPatining Amerta
KetigaNama rupa
Urip = 9 + 9Wong
BetengPaing
WasJaya
ButaGajah
-Menga
Dewa14
KalaOgan
Laku ApiSatria Wibawa
PanahBuat Suka
KetigaJati
Urip = 9 + 4Paksi
KajengWage
MauluLaba
ButaUler
LuangPepet
Duka6
BrahmaGigis
Laku BintangSatria Wirang
Puwuh AtarungBuat Astawa
KetigaSadayatana
INGKELSATO MINA MANUK TARU BUKU WONG